अनेरास्ववियुकी स्थायी कमिटी सदस्य रक्षा बम हिरासतमुक्त भएपछी यस्तो लेखिन स्टाटस१६ चैत, काठमाडौं । प्रहरीले नेकपा एमाले निकट विद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियुकी स्थायी कमिटी सदस्य रक्षा बमलाई हिरासतमुक्त गरेको छ ।

बाहिर राखेर पनि अनुसन्धान गर्न मिल्ने सरकारी वकिलको कार्यालयले बताएपछि उनलाई छाडिएको जिल्ला प्रहरी परिसर, काठमाडौँले जनाएको छ ।प्रहरीले पक्राउ गरेपछि उनलाई अनेरास्ववियुले निलम्बन गरेको थियो । बमले एक युवतीको मोबाइलबाट गोप्य तस्बिर र भिडियो हात पारेर उनीसँग ‘ब्ल्याकमेलिङ’ गरेको आरोप छ ।

हिरासत मुक्त भएपछी बमले एक स्टाट लेख्दै घटनाक्रम र षडष्यन्त्रहरुको बारेमा विस्तृत जानकारी दिनेगरी म चाँडै पत्रकार सम्मेलनमार्फत सबैमा प्रष्ट हुनेगरी बताउने भन्दै एक स्टाटस लेखेकी छिन् ।

बमको स्टाटस

मेरो प्रष्टिकरण
केही मिडियामा म रक्षा बम ‘आपराधिक लाभ’को जाहेरीमा पक्राउ परेको भनी आएका समाचारबारे प्रष्टिकरण दिँदैछु । जुन महिलाको उजुरीमा टेकेर प्रहरीले मसँग सोधपुछ गरेको छ उनीविरुद्ध मैले कानूनी लडाइँ लडेर सम्मानित जिल्ला अदालत काठमाडौंबाट मैले न्याय पाएको र निजको हकमा सात दिन कैद,२५००० जरिवाना र १५०००० क्षतीपुर्ती सजाय तोकिएको छ । पीडक व्यक्तिले उल्टै मविरुद्ध दिएको जाहेरीबारे नबुझी प्रहरीले पक्राउ पुर्जी जारी गरेपछि सम्बन्धित ठाउँमा गएर सबै तथ्य प्रमाण बुझाएपछि जिल्ला सरकारी वकिलको कार्यालयबाट म छुटिसकेको छु । म राजनीतिको सुरुआती पाइला चाल्दै गरेकी विद्यार्थी कार्यकर्ताको पक्राउ सम्बन्धी समाचार देशका मूलधारका मिडियाको हेडलाइन बन्नु र त्यो पनि नभएका आरोप र विषयवस्तु जोडिनुले म अचम्मित भएकी छु । सरकारी वकिल कार्यालय नै नपुगी रक्षा बम माथि म्याद थप गरेर अनुसन्धान हुदै भनेर समाचार आउनुले पनि यो सबै घटनाक्रम नियोजित थिए कि भन्ने लागेको छ । यी सबै घटनाक्रम र षडष्यन्त्रहरुको बारेमा विस्तृत जानकारी दिनेगरी म चाँडै पत्रकार सम्मेलनमार्फत सबैमा प्रष्ट हुनेगरी आउनेछु । यस्ता समाचारबाट मेरो व्यक्तिगत जीवनमा परेको असरको क्षतिपूर्ति कसले दिन्छ ? म अनुत्तरित छु ।
अहिले मेरा आफन्त,शुभचिन्तक र साथीसँगीहरुलाई म समाचारमा आएजसरी हिरासतमा नरहेको र न्यायिक तथा राजनीतिक मोर्चाको लडाइँमा अझ सशक्तरुपमा उभिने जानकारी गराउँदै मेरोबारेका भ्रममा नपर्न आग्रह गर्दछु ।
यो बेलामा मलाई ढाडस र सल्लाह सुझाव दिनुहुने सबै शुभचिन्तक,अग्रज नेता तथा संगठनका अध्यक्षलगायत सबैमा आभारी छु ।
धन्यवाद

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
विकासको जिम्मा एमालेले लिन्छ : अध्यक्ष ओली

काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले इलाम क्षेत्र नं २ को उपनिर्वाचनमा एमालले

प्रमुख अतिथी पूर्वराष्ट्रपति बिद्यादेवी भण्डारीलाई बनाउने निर्णय

काठमाडौं, बैशाख ५ । नेकपा एमालेका जनसंगठनहरुको महिला राष्ट्रिय भेला आयोजना गर्ने निर्णय गरेको छ

कांग्रेसलाई भोट हाल्ने वामपन्थी होइनन् : केपी ओली

काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आफूलाई वामपन्थी भन्नेहरू अहिले पनि कांग्रेलाई भोट

युवा नेता विश्वदीप माओवादि प्रबेश

युवा नेता विश्वदीप पाण्डेले पार्टी नेपाल समाजवादी पार्टी (नेसपा) परित्यागको घोषणा गरि माओवादी केन्द्रमा प्रबेश

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई