निजी स्रोतबाट विद्यालय भवन


बैतडी : बैतडीको दोगडाकेदार गाउँपालिका–३ श्रीकोटस्थित सनातन धर्म मावि खोचलेकले निजी स्रोतवाट दुई कोठे विद्यालय भवन निर्माण गरिरहेको छ । विद्यालयको निजी स्रोतले दुई कोठे एकतले भवन निर्माण कार्य जारी रहेको सनातन धर्म माविका प्रधानाध्यापक बलदेव नाथले जानकारी दिनुभयो ।
उक्त भवनको ८० प्रतिशत काम सम्पन्न भइसकेको छ । विद्यालयको रु १० लाखको लगानीमा उक्त भवन निर्माण गर्न लागिएको उहाँले बताउनुभयो । विद्यार्थीको चाप बढी हुँदा भवन अभाव भएपछि विद्यालयले आफ्नै लगानीमा कक्षाकोठा भवन निर्माण गर्न लागेको प्रधानाध्यापक नाथको भनाइे छ । यसका साथै सिटीइभिटीबाट आइएसी भेटेरेनरी डिप्लोमा र शिक्षा विभागबाट सिभिल इञ्जिीनियरको लागि पहल भएको र सम्बन्धन प्राप्त भएपछि आगामी शैक्षिक सत्रबाट उक्त विषयको पढाइ हुने बताइएको छ । कक्षा १२ सम्मको पढाइ हुने उक्त विद्यालयमा हाल प्राविधिक धारमा कृषि जेटिएको पढाइ हुँदै आएको छ । कूल ७५० विद्यार्थी अध्ययनरत सनातन धर्म मावि श्रीकोटमा कक्षा ३ सम्म अङ्ग्रेजी माध्यमबाट समेत पढाइ हँुदै आएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
समृद्ध नेपाल, सुखी नेपाली’ शब्द उच्चारण गर्ने आँट समेत कसैले गर्न सकेनन : अध्यक्ष ओली

काठमाडौं । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आफ्नो पार्टी सरकारबाट हटेपछि ‘समृद्ध नेपाल,

राष्ट्रपति पौडेलले नागरिकता विधेयक प्रमाणिकरण गरेपछी एमालेका महासचिव पोखरेलको यस्तो आयो स्टाटस

  बुधबार प्रधानमन्त्री प्रचण्ड भारत भ्रमणमा जानुअघि राष्ट्रपति रामचन्द्र पौडेलले राष्ट्रपति कार्यालयले स्वीकार गरेको विधेयक

एमालेका उपमहासचिव प्रदीप ज्ञवालीको यस्तो आयो स्टाटस

बुधबार प्रधानमन्त्री प्रचण्ड भारत भ्रमणमा जानुअघि राष्ट्रपति रामचन्द्र पौडेलले राष्ट्रपति कार्यालयले स्वीकार गरेको विधेयक प्रमाणिकरण

राजेश बज्राचार्यको यस्तो आयो स्टाटस

काठमाडौं- नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणमा अनावश्यक रुपमा नाम मुछिएको भन्दै राजेश बज्राचार्यले आपत्ती जनाउनुभएको छ

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई