निजी स्रोतबाट विद्यालय भवन


बैतडी : बैतडीको दोगडाकेदार गाउँपालिका–३ श्रीकोटस्थित सनातन धर्म मावि खोचलेकले निजी स्रोतवाट दुई कोठे विद्यालय भवन निर्माण गरिरहेको छ । विद्यालयको निजी स्रोतले दुई कोठे एकतले भवन निर्माण कार्य जारी रहेको सनातन धर्म माविका प्रधानाध्यापक बलदेव नाथले जानकारी दिनुभयो ।
उक्त भवनको ८० प्रतिशत काम सम्पन्न भइसकेको छ । विद्यालयको रु १० लाखको लगानीमा उक्त भवन निर्माण गर्न लागिएको उहाँले बताउनुभयो । विद्यार्थीको चाप बढी हुँदा भवन अभाव भएपछि विद्यालयले आफ्नै लगानीमा कक्षाकोठा भवन निर्माण गर्न लागेको प्रधानाध्यापक नाथको भनाइे छ । यसका साथै सिटीइभिटीबाट आइएसी भेटेरेनरी डिप्लोमा र शिक्षा विभागबाट सिभिल इञ्जिीनियरको लागि पहल भएको र सम्बन्धन प्राप्त भएपछि आगामी शैक्षिक सत्रबाट उक्त विषयको पढाइ हुने बताइएको छ । कक्षा १२ सम्मको पढाइ हुने उक्त विद्यालयमा हाल प्राविधिक धारमा कृषि जेटिएको पढाइ हुँदै आएको छ । कूल ७५० विद्यार्थी अध्ययनरत सनातन धर्म मावि श्रीकोटमा कक्षा ३ सम्म अङ्ग्रेजी माध्यमबाट समेत पढाइ हँुदै आएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
कोर सिटिमा स्थापितको अत्याधीक मत

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरको वडा नम्बर २७ को पहिलो मतपरिणाम प्राप्त भएको छ । कोर

५ सय ५५ पालिकाको मत परिणाम सार्वजनिक, कुन दलले कति जिते

काठमाण्डाै : अहिलेसम्म ५ सय ५५ वटा पालिकाको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ ।

काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर उम्मेदवार नेपाली कांग्रेसकी सिर्जना सिंहको ८ न वडामा अग्रता

  काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर उम्मेदवार नेपाली कांग्रेसकी सिर्जना सिंहले ८ न वडामा अग्रता

२०७९ जेठ ६ गतेको राशिफल,कुन राशिलाई शुभ– कुनलाई अशुभ ?

मेष–  भोगविलासमा आकर्षण बढ्नेछ । मिठो भोजन मिल्नेछ । वृष– स्वास्थ्यमा सुधार हुनेछ । मुद्दामामिला

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई