शेयर बजारमा पहिरो, १७ अंकले घट्यो नेप्से


काठमाडौँ, २२ वैशाख: एक हजार २ सय ९५ अंकबाट खुला भएको शेयर बजार आइतबारको कारोबार समाप्त हुँदा १६.७१ बिन्दुले झरि १२७७.६८ अंकमा बन्द भएको छ। यस्तै ठूला कम्पनीको शेयर कारोवार मापन गर्ने सेन्सेटिभ परिसूचक ३.८६ अंकले घटेर २७३.९६ अंकमा बन्द भएको छ।

दिनको कारोबार बन्द हुँदा १७५ कम्पनीका २३ लाख १२ हजार ५३० कित्ता शेयर रु ६५ करोड ३ लाख ४ सय ५४ मा खरिद बिक्री भएको छ। कारोबार तर्फ नेपाल बैंक लिमिटेड, प्रभु बैंक र शिभम सिमेन्टका शेयर क्रमस रु ६ करोड २९ लाख, रु ४ करोड ६४ लाख र रु ४ करोड ६३ लाख मुल्यमा कारोबार भई प्रथम, दोस्रो र तेस्रो स्थानमा रहेका छन।

मल्टीप्रपोज फाइनान्स कम्पनी, युनाइटेड फाइनान्स र शिभम सिमेन्टको शेयरमा क्रमस १० प्रतिशत, ४.७१ प्रतिशत र ४ प्रतिशतले बृद्धि भई शेयर मुल्य बृद्धि हुने कम्पनीहरुमा प्रथम, दोस्रो र तेस्रो स्थानमा रहेका छन।

त्यसै गरि चिलिमे जलविद्युत, अरुण भ्याली जलविद्युत र इभरेस्ट इन्सुरेन्स कम्पनीको मुल्यमा क्रमस ७.६२ प्रतिशत, ७.०१ प्रतिशत र ६.१७ प्रतिशतको दरले शेयर मुल्य ह्रास आई शेयर मुल्यमा ह्रास हुने कम्पनीहरु मध्ये क्रमस प्रथम, दोस्रो र तेस्रो कम्पनी भएको छन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
राजेश बज्राचार्यको यस्तो आयो स्टाटस

काठमाडौं- नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणमा अनावश्यक रुपमा नाम मुछिएको भन्दै राजेश बज्राचार्यले आपत्ती जनाउनुभएको छ

आश्चर्यचकित छु : डा. अजयक्रान्ति शाक्य

१० जेठ, काठमाडौं । नेपाली नागरिकलाई भुटानी शरणार्थी बनाएर अमेरिका पठाउने भन्दै करोडौं असुली गरिएको

अध्यक्ष ओलीको चुनौतीः ‘नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणको निष्पक्ष छानविन गरियोस्’

काठमाडौं । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणको छानविन गरी

पार्टी विरुद्धमा जारी शृङ्खलाबद्ध कुप्रचार अभियानको भ्रममा नपर्न पार्टीका नेता, कार्यकर्ता, समर्थक र आम नागरिकलाई एमालेको आग्रह

काठमाडौं । नेकपा (एमाले) ले भ्रष्टाचार नियन्त्रण र सुशासनको प्रत्याभूति गर्न देशका प्रमुख राजनीतिक पार्टीहरूबीच

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई