कतिपय सञ्चारमाध्यमले आग्रह र पूर्वाग्रह राखेर सहीलाई गलत र गलतलाई सही भन्ने प्रवृत्ति बढेको छ : मुख्यमन्त्री पौडेल


प्रदेश ३ का मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले सञ्चार क्षेत्र निष्पक्ष हुनुपर्नेमा जोड दिनुभएको छ । हेटौँडाको सबैभन्दा पुरानो रेडियो हेटौँडा एफएमको १४औँ वार्षिकोत्सव कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै मुख्यमन्त्री पौडेलले देशको सकारात्मक परिवर्तनमा सञ्चारमाध्यमको भूमिका महत्वपूर्ण रहेको स्मरण गर्नुभयो । मुख्यमन्त्री पौडेलले समाज परिवर्तनमा सञ्चारमाध्यमको महत्वपूर्ण भूमिका हुने जनाउँदै प्रदेश सरकारले पत्रकारिता क्षेत्रको विकास चाहेको उल्लेख गर्नुभयो । वर्तमान परिप्रेक्षमा कतिपय सञ्चारमाध्यमले आग्रह र पूर्वाग्रहसमेत राख्ने तथा सहीलाई गलत र गलतलाई सही भन्ने प्रवृत्ति बढेको भन्दै मुख्यमन्त्री पौडेलले त्यस्ता प्रवृत्ति सच्याउन अनुरोध गर्नुभयो । आफ्नो समेत पहलमा स्थापित हेटौँडा एफएमले १४ वर्ष प्रवेश गरेकामा मुख्यमन्त्री पौडेलले बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गर्दै केक काटेर कार्यक्रमको उद्घाटन गर्नुभएको थियो । प्रदेश ३ की सांसद तथा नेकपा मकवानपुरकी अध्यक्ष मुनु सिग्देलले मकवानपुरको सामाजिक रुपान्तरणमा हेटौँडा एफएमले खेलेको भूमिकाको प्रशंसा गर्नुभयो । प्रदेश ३ की अर्की सांसद जुनेली श्रेष्ठले रेडियो प्रभावकारी सञ्चारमाध्यम भएको उल्लेख गर्नुभयो । त्यस्तै जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख रघुनाथ खुलालले जनआन्दोलनताका हेटौँडा एफएमले सडकबाट समाचार वाचन गरेर भए पनि जनतालाई सुसूचित गरेको तथा भूकम्पमा समेत २४ घण्टा देशभरिको विवरण प्रस्तुत गरेर श्रोताको मन जितेको बताउनुभयो । पत्रकार महासङ्घ प्रदेश ३ का अध्यक्ष प्रताप विष्टले मकवानपुरको पत्रकारिता क्षेत्रमा हेटौँडा एफएमको महत्वपूर्ण योगदान रहेको उल्लेख गर्नुभयो । ब्रोडकास्टिङ एशोसिएशन नेपालका केन्द्रीय उपाध्यक्ष तथा हेटौँडा एफएमका प्रबन्ध निर्देशक उज्ज्वल चौलागाईंले सधैँ जनताको पक्षमा आवाज बोलिरहने प्रतिबद्धता व्यक्त गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा सुनुवाइ गर्न पेसी तोकियो

  काठमाडौँ–क्रिकेटर सन्दीप लामिछाने विरुद्धको जबरजस्ती करणीको मुद्दामा आज सुनुवाइ हुँदैछ । जिल्ला अदालत काठमाडौँमा

बाग्मती प्रदेशको प्रथम अधिवेशन–अध्यक्ष ओलीले भृकुटीमण्डपमा भव्य समारोहबीच उद्घाटन गर्नुहुने, अधिवेशनमा ७७ लाख रुपियाँ खर्च लाग्ने

  काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) बागमती प्रदेश कमिटीको प्रथम अधिवेशनको तयारी पूरा भएको

नेता र पार्टीका नाममा खाेलिएका फेक एकाउण्ट बन्द गर्न एमालेकाे १५ दिने अल्टिमेटम, बन्द नगरिए कानुनी प्रक्रियामा जाने

काठमाडौं । नेकपा एमालेले पार्टीको नेताहरुका नाममा चलाइएका सामाजिक सञ्जालका फेक अकाउन्ट १५ दिनभित्र बन्द

एमाले उपाध्यक्ष विष्णुप्रसाद पौडेलको यस्तो आयो स्टाटस

नेकपा (एमाले)का उपाध्यक्ष विष्णुप्रसाद पौडेलले सरकार र आन्दोलनका प्रतिनिधिहरू बीच अविलम्ब वार्ता हुनुपर्ने बताउनु भएको

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई