क्यान्सर पीडित बालकलाई आर्थिक सहयोग


क्यान्सरबाट पीडित एक बालकको उपचारका लागि सात्फरी युवा क्लबले आर्थिक सहयोग प्रदान गरेको छ । जिल्लाको बोगटान फुड्सिल गाउँपालिका–४ सात्फरीका पाँच वर्षीय क्यान्सर पीडित बालक सुजन बमको उपचारका लागि क्लबले रु २३ हजार २८४ आर्थिक सहयोग प्रदान गरेको हो ।

क्यान्सरबाट पीडित भई बिगत तीन वर्षदेखि काठमाडौंको कान्ति बाल अस्पतालमा उपचाररत बालक बमको आफन्तलाई उक्त रकम आज हस्तान्तरण गरिएको क्लबका अध्यक्ष आशिष कुवँरले जानकारी दिनुभयो । आर्थिक अभावमा पीडित बालकको उपचार नरोकीयोस् भन्ने उद्देश्यले सानो मात्रामा भएपनि आर्थिक सहयोग प्रदान गरिएको उहाँले बताउनुभयो । अध्यक्ष कुवँरले भन्नुभयो, “हामीले सबैसँग सहयोग मागेर केही रकम सङ्कलन गरेका थियौँ, हाम्रो सहयोगले बालकको ज्यान जोगियोस् ।” क्यान्सर पीडित बालकको उपचारमा आर्थिक अभाव भएपछि बुवा गणेश बमले सबैमा सहयोगको अपिल समेत गर्नुभएको छ । उहाँले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत ‘सुजन बचाउ अभियान’ सञ्चालन गर्नुका साथै आफ्नो छोरो बचाइ दिन सबैमा आग्रह गर्नुभएको हो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
गाउँपालिकालाई दुई लाखको स्वास्थ्य सामग्री सहयोग

दमौली, १७ साउन (रासस) : कारितास नेपाल धोविघाट ललितपुरले तनहुँको घिरिङ गाउँपालिकालाई रु दुई लाख

शैक्षिक तथा भाषा प्रतिष्ठान १५ महिनादेखि बन्द 

पाँचथर, १७ साउन (रासस) : कम्प्युटर, भाषा र ट्युसन पढाउने प्रतिष्ठान (इन्स्टिच्युट)हरु कोभिड–१९ सङ्क्रमणको महामारीले

चोरिएको मोटरसाइकलसहित तीन पक्राउ

काठमाडौँ, १७ साउन (रासस) : महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखा काठमाडौँले चोरिएका मोटरसाइककसहित तीन जनालाई पक्राउ

उद्योग थपिँदै रोजगारी बढ्दै 

परासी, १७ साउन (रासस) ः नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) जिल्लामा एक वर्षका अवधिमा दुई हजार

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई