फुसे्रखोलाको तुइन हटाइने


पोखरा महानगरपालिकाको वडा नं १७ र २१ को बीचको फुस्रे खोलामाथि गण्डकी फर्मले चलाउँदै आइएको तुइन हटाइने भएको छ । बङ्गुरका दाना लगायतका सामग्री ढुवानीका लागि भनिएपनि तुइनबाट विद्यालयका विद्यार्थी तथा सर्वसाधारण जोखिमपूर्ण तबरबाट ओहोरदोहर गरेको पाइएपछि उक्त तुइन हटाउन प्रशासनले निर्देशन दिएको हो । मङ्गलबार तुइनबाट जोखिमपूर्ण रुपमा विद्यार्थी आवतजावत गरेको तस्बीर राष्ट्रिय समाचार समितिबाट सम्प्रेषित भएसँगै यस सम्बन्धमा सरोकारवाला निकायको ध्यानाकर्षण भएको हो । बङ्गुर फर्मका सञ्चालकलाई बोलाएर तुइन तत्काल हटाउन निर्देशन दिइएको कास्कीका सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी श्रीनाथ पौडेलले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार नेपाल सरकारले मुलुकबाट तुइन विस्थापित गर्ने अभियान सञ्चालन गरेसँगै माथिल्लो निकायको निर्देशनअनुसार उक्त तुइन हटाउने निर्देशन दिइएको हो । फर्मका सञ्चालक भिमसेन श्रेष्ठले नजिक अन्य पुल र मोटर बाटोसमेत नभएको कारण विकल्पका रुपमा व्यावसायिक प्रयोजनका लागि तुइन सञ्चालन गरिएको बताउनुभयो । फर्ममा हाल ८० वटाभन्दा बढी बङ्गुर रहेको बताउँदै उहाँले आजैका मितिदेखि दाना मात्र बोक्ने र वैकल्पिक व्यवस्थासँगै तुइन विस्तापित गर्ने जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा सुनुवाइ गर्न पेसी तोकियो

  काठमाडौँ–क्रिकेटर सन्दीप लामिछाने विरुद्धको जबरजस्ती करणीको मुद्दामा आज सुनुवाइ हुँदैछ । जिल्ला अदालत काठमाडौँमा

बाग्मती प्रदेशको प्रथम अधिवेशन–अध्यक्ष ओलीले भृकुटीमण्डपमा भव्य समारोहबीच उद्घाटन गर्नुहुने, अधिवेशनमा ७७ लाख रुपियाँ खर्च लाग्ने

  काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) बागमती प्रदेश कमिटीको प्रथम अधिवेशनको तयारी पूरा भएको

नेता र पार्टीका नाममा खाेलिएका फेक एकाउण्ट बन्द गर्न एमालेकाे १५ दिने अल्टिमेटम, बन्द नगरिए कानुनी प्रक्रियामा जाने

काठमाडौं । नेकपा एमालेले पार्टीको नेताहरुका नाममा चलाइएका सामाजिक सञ्जालका फेक अकाउन्ट १५ दिनभित्र बन्द

एमाले उपाध्यक्ष विष्णुप्रसाद पौडेलको यस्तो आयो स्टाटस

नेकपा (एमाले)का उपाध्यक्ष विष्णुप्रसाद पौडेलले सरकार र आन्दोलनका प्रतिनिधिहरू बीच अविलम्ब वार्ता हुनुपर्ने बताउनु भएको

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई