अवैध लागूऔषध सहित पक्राउ


 

काठमाडौं, दक्षिणकाली नगरपालिका-५ फर्पिङ चेकपोष्टबाट नियन्त्रित लागूऔषध ४ सय १ एम्पुल डाईजेपाम, ४ सय १ एम्पुल नुर्फिन र ४ सय ३ एम्पुल फेनारगन सहित भक्तपुर सूर्यविनायक नगरपालिका-४ दधिकोट बस्ने ३० वर्षीय रोहन खड्कालाई शुक्रबार दिउँसो प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । वीरगंजबाट काठमाडौं आउदै गरेको ना.१ ज ७३८१ नम्बरको टाटा सुमोलाई ईलाका प्रहरी कार्यालय फर्पिङबाट खटिएको प्रहरीले जाँच गर्ने क्रममा सुमोमा सवार रोहनलाई उक्त लागूऔषध सहित फेला पारी पक्राउ  गरेको हो ।

पर्सा, वीरगंज महानगरपालिका-१६ रजयन्ती चोकबाट करिब १ ग्राम अवैध लागूऔषध ब्राउनसुगर र १ बोतल कोरेक्स सहित सोही महानगरपालिका-२४ रामगढवा बस्ने २० वर्षीय राजन कुमार चौरसियालाई शुक्रबार राति प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साबाट खटिएको प्रहरीले उनलाई उक्त लागूऔषध सहित फेला पारी पक्राउ गरेको हो ।

मोरङ, केराबारी गाउँपालिका-१० बगैचा टोलबाट करिब १ केजी अवैध लागूऔषध गाँजा सहित पथरी शनिश्चरे नगरपालिका-४ घर बताउने २४ वर्षीय दिपक दर्नाललाई शुक्रबार साँझ प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय केराबारीबाट खटिएको प्रहरीले उनलाई उक्त गाँजा सहित फेला पारी पक्राउ गरेको हो ।

सप्तरी, हनुमाननगर कंकालिनि नगरपालिका-४ मधुवापुर बस्ने महेन्द्र साफिको गोठ घरबाट करिब १ केजी ४ सय ग्राम अवैध लागूऔषध गाँजा शुक्रबार दिउँसो प्रहरीले बरामद गरेको छ । उनको गोठ घरमा गाँजा लुकाई राखेको भन्ने सूचनाको आधारमा  ईलाका प्रहरी कार्यालय भारदहबाट खटिएको प्रहरीले गोठ घर तलासी गर्दा उक्त परिमाणको गाँजा फेला पारी बरामद गरेको हो । हाल फरार महेन्द्रको प्रहरीले खोजी गरिरहेको छ ।

बारा, जितपुरसिमरा उपमहानगरपालिका-७ टेढारोड स्थित अटोरिक्सा पार्क छेउबाट वेवारिसे अवस्थामा रहेको करिब १० केजी अवैध लागूऔषध गाँजा शुक्रबार दिउँसो प्रहरीले बरामद गरेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय जितपुरबाट खटिएको प्रहरीले उक्त गाँजा फेला पारी बरामद गरेको हो ।

यस सम्बन्धमा प्रहरीले आवश्यक अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
विकासको जिम्मा म लिन्छु : अध्यक्ष ओली

आज धनुषा जिल्लाको यस तीनकौरियामा चारहजारभन्दा बढी साथीहरू विभिन्न पार्टी परित्याग गरेर नेकपा एमालेमा प्रवेश

२०७९ असोज ११ गतेको राशिफल , कुन राशिलाई शुभ– कुनलाई अशुभ ?

मेष– बाेलीवचनले काम बन्नेछ । इष्टमित्रको साथ पाईनेछ । वृष–साझेदारीको काम बन्नेछ । रसरागमा आकर्षण

विवेकशील साझाका पूर्वअध्यक्ष रवीन्द्र मिश्रको भाबुक राजीनामा पत्र

काठमाडौं । विवेकशील साझाका पूर्वअध्यक्ष रवीन्द्र मिश्रले सोमबार साँझ पार्टी अध्यक्ष समीक्षा बास्कोटासक्षम पार्टीको साधारण

आजबाट बडादशैँ सुरु, घटस्थापनाको साइत बिहान १०ः२३ बजे

बडादशैँको पहिलो दिन आज घरघरमा विधिपूर्वक दियो, कलश र गणेश स्थापनासहित घटस्थापना गरिन्छ। पूजा कोठा

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई