अवैध लागूऔषध सहित पक्राउ


ठमाडौं महानगरपालिका-१६ माछापोखरीबाट नियन्त्रित लागूऔषध नाईट्राभेट ६ सय ट्याब्लेट सहित २ जनालाई बिहीबार दिउँसो प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेहरूमा चन्द्रागिरी नगरपालिका-८ मगरटोल बस्ने ३२ वर्षीय सुरेश थापा मगर र काठमाडौं तारकेश्वर नगरपालिका-५ लोलाङ बस्ने नुवाकोट किस्पाङ गाउँपालिका-४ घर भएका १९ वर्षीय दिल बहादुर तामाङ रहेका छन् । उक्त स्थानमा लागूऔषधको कारोबार भइरहेको भन्ने सूचनाको आधारमा महानगरीय प्रहरी वृत्त बालाजुबाट खटिएको प्रहरीले उनीहरूलाई उक्त लागूऔषध सहित फेला पारी पक्राउ गरेको हो । उनीहरू उपर जिल्ला अदालत काठमाडौंबाट ७ दिनको म्याद अनुमति लिई थप अनुसन्धान भइरहेको छ ।

कञ्चनपुर, भिमदत्त नगरपालिका-६ स्थित अभिषेक ट्रेडर्स कवाड संकलन केन्द्रबाट करिब २ केजी ८ सय ९० ग्राम अवैध लागूऔषध चरेश सहित सोही केन्द्रका संचालक भारत मोतिहारी ग्राम खैरी-३ बिहार घर भएका ४२ वर्षीय राधेश्याम जैसवाललाई शुक्रबार दिउँसो प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उक्त केन्द्रमा लागूऔषधको कारोबार भइरहेको भन्ने सूचनाको आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुर र वडा प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरबाट संयुक्त रुपमा खटिएको प्रहरीले केन्द्र तलासी गर्दा उक्त परिमाणको चरेश फेला पारी उनलाई पक्राउ गरेको हो ।

झापा, अर्जुनधारा नगरपालिका-५ पैनीबाट करिब १ ग्राम ९ सय मिलिग्राम अवैध लागूऔषध ब्राउनसुगर जस्तो देखिने पदार्थ सहित २ जनालाई शुक्रबार साँझ प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेहरूमा अर्जुनधारा नगरपालिका-५ बस्ने २० वर्षीय प्रकाश चौधरी र सोही ठाउँ बस्ने ३० वर्षीय पशुपती राजवंशी रहेका छन् । प्रहरी चौकी शनिश्चरेबाट खटिएको टोलीले प्रकाश चौधरीको साथबाट करिब १ ग्राम ५ सय मिलिग्राम र पशुपती राजवंशीको साथबाट करिब ४ सय मिलिग्राम ब्राउनसुगर जस्तो देखिने पदार्थ सहित फेला पारी पक्राउ गरेको हो ।

यस सम्बन्धमा प्रहरीले आवश्यक अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
विकासको जिम्मा म लिन्छु : अध्यक्ष ओली

आज धनुषा जिल्लाको यस तीनकौरियामा चारहजारभन्दा बढी साथीहरू विभिन्न पार्टी परित्याग गरेर नेकपा एमालेमा प्रवेश

२०७९ असोज ११ गतेको राशिफल , कुन राशिलाई शुभ– कुनलाई अशुभ ?

मेष– बाेलीवचनले काम बन्नेछ । इष्टमित्रको साथ पाईनेछ । वृष–साझेदारीको काम बन्नेछ । रसरागमा आकर्षण

विवेकशील साझाका पूर्वअध्यक्ष रवीन्द्र मिश्रको भाबुक राजीनामा पत्र

काठमाडौं । विवेकशील साझाका पूर्वअध्यक्ष रवीन्द्र मिश्रले सोमबार साँझ पार्टी अध्यक्ष समीक्षा बास्कोटासक्षम पार्टीको साधारण

आजबाट बडादशैँ सुरु, घटस्थापनाको साइत बिहान १०ः२३ बजे

बडादशैँको पहिलो दिन आज घरघरमा विधिपूर्वक दियो, कलश र गणेश स्थापनासहित घटस्थापना गरिन्छ। पूजा कोठा

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई