विप्लवले स्थानिय तहको निर्वाचनमा भाग लिने प्रतिबेदन पेस गरेपछि एमाले सचिव योगेश भट्टराईको यस्तो आयो स्टाटस


नेत्रविक्र चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को केन्द्रीय समितिको बैठकमा महासचिव विप्लवले स्थानीय तहको निर्वाचनमा सहभागी हुनपर्ने प्रतिवेदन पेश गरेपछि नेकपा एमालेका सचिव योगेश भट्टराईले त्यसलाई स्वागत गर्नु भएको छ।    सामाजिक सन्जाल फेसबुकमा स्टाटस लेख्दै उक्त कुरा बताउनु भएको हो। हेर्नुस भट्टराईको स्टाटस ” कमरेड नेत्र बिक्रम चन्द बिप्लबले आफ्नो पार्टीको बैठकमा आगामी निर्वाचनमा पार्टीले भाग लिने प्रस्तव गर्नु भएछ । यो अत्यन्तै बस्तुवादी र सहि प्रस्ताब हो । नेपाली धर्तीको मार्क्सबादी बिचार पनि हो । करिब चालिसको दशकबाट आन्दोलनका बस्तुवादी स्वरुप अवलम्बन गर्दै जनताको बहुदलीय जनबाद हुँदै आजको नेकपा एमाले निर्माण भएको हो । बुर्जुवाहरुसँग प्रतिस्पर्धाबाट श्रेष्ठता हासिल गर्दै शान्तिपूर्ण र बैधानिक तरिकाबाट नेपाली समाजको प्रगतिशिल रुपान्तरण नै आजको मुख्य कार्यदिशा हो । अन्तत: सबै कम्युनिस्टहरुको बाटो यही हो र यहीबाटोबाट समाजवादसम्म पुग्ने हो । यही प्रकृयाबाट नै कम्युनिस्ट आन्दोलन एकीकृत र धुर्बीकृत हुनेछ । नेपाली जनताको अपेक्षा पनि यही हो ।”

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
वामदेव गौतमको एमाले अध्यक्ष ओलीलाई गरे यस्तो प्रस्ताव

काठमाडौं – नेकपा एकता अभियानका संयोजक वामदेव गौतमले एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली समक्ष वाम

एमालेका अध्यक्ष ओलीलाई भेट्न अब पार्टी केन्द्रीय कार्यलयमा जानुपर्ने

काठमाडौ- नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको कार्यकर्तासँगको भेटघाट अब पार्टी केन्द्रीय कार्यलयबाट हुने भएको

अदालतले पक्राउ पुर्जी जारी गरेपछी काठमाडौं महानगरपालिका वडा नम्बर–४ का अध्यक्ष दिनेश महर्जनले यस्तो लेखे स्टाटस

  काठमाण्डौ ,असार १५ काठमाडौं : काठमाडौं महानगरपालिका वडा नम्बर–४ का अध्यक्ष दिनेश महर्जन विरुद्ध

जनतालाई धोखा दिएर एमसीसी पास गर्ने प्रधानमन्त्री देउवा र प्रचण्डले नै नेपाललाई एसपीपीमा लैजान खोजे : अध्यक्ष ओली

काठमाडौं । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले गठबन्धन सरकारले मुलुकलाई स्टेट पार्टनरसीप प्रोग्राम

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई