भारतीय राजदूतले दिए नेपाली पत्रकारहरुलाई रंगिन रात्रिभोज (पत्रकारको लिष्ट सहित)


सरकार विरुद्ध लगातार बिष बमन गरि रहेका ठुला मिडियाका सम्पादक, पत्रकारहरुलाई भारतीय राजदूतले रंगिन रात्रिभोज दिएका छन। सरकार र जनस्तरमा नेपाल भारतबीचको सम्बन्धमै असहज अवस्था उत्पन्न भएको यस घडीमा नेपालका लागि भारतीय राजदूत मन्जीव सिंह पुरीले भारत निकट मानिएका, भनिएका नेपालका दैनिक, साप्ताहिक पत्रपत्रिका, टेलिभिजन, अनलाइन, लगभग दुई दर्जन वरिष्ठ, कनिष्ठ पत्रकारहरुलाई रंगिन रात्रिभोज सहित भेटघाट गरेको खबर कान्तिपुर मिडिया ग्रुपमा कार्यरत पत्रकार स्रोतले बतायो।

स्रोतका अनुसार, भारतीय राजदूत निवास इण्डिया हाउसुमा आयोजित रंगिन रात्रिभोज र छलफल कार्यक्रम २०७६ असार २५ गते साँझ ७ बजेबाट सुरु भएको थियो । उक्त कार्यक्रममा युवराज घिमिरे (देशसञ्चार), नारायण वाग्ले (कान्तिपुर), अनुप काफ्ले (काठमाडौं पोष्ट) देवप्रकाश त्रिपाठी (घटना र विचार), हरिवहादुर थापा (अन्नपुर्ण), प्रकाश रिमाल (दी हिमालयन टाइम्स), शुभशंकर कँडेल (एपी वान), गुणराज लुईटेल (नागरिक), कृष्ण ज्वाला देवकोटा (नयाँ पत्रिका), प्रशान्त अर्याल, श्याम कँडेल (कार्यकारी निर्देशक एचटीभी), मदन लम्साल, निर्मल गुरुङ्ग९सगरमाथा टीभीका मालिक, प्रमोद सेंढाई (खबर हव) र मानस घिमिरेलगायतको उपस्थिति रहेको स्रोतले बताएको छ ।

साँघु साप्ताहिकबाट साभार

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा सुनुवाइ गर्न पेसी तोकियो

  काठमाडौँ–क्रिकेटर सन्दीप लामिछाने विरुद्धको जबरजस्ती करणीको मुद्दामा आज सुनुवाइ हुँदैछ । जिल्ला अदालत काठमाडौँमा

बाग्मती प्रदेशको प्रथम अधिवेशन–अध्यक्ष ओलीले भृकुटीमण्डपमा भव्य समारोहबीच उद्घाटन गर्नुहुने, अधिवेशनमा ७७ लाख रुपियाँ खर्च लाग्ने

  काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) बागमती प्रदेश कमिटीको प्रथम अधिवेशनको तयारी पूरा भएको

नेता र पार्टीका नाममा खाेलिएका फेक एकाउण्ट बन्द गर्न एमालेकाे १५ दिने अल्टिमेटम, बन्द नगरिए कानुनी प्रक्रियामा जाने

काठमाडौं । नेकपा एमालेले पार्टीको नेताहरुका नाममा चलाइएका सामाजिक सञ्जालका फेक अकाउन्ट १५ दिनभित्र बन्द

एमाले उपाध्यक्ष विष्णुप्रसाद पौडेलको यस्तो आयो स्टाटस

नेकपा (एमाले)का उपाध्यक्ष विष्णुप्रसाद पौडेलले सरकार र आन्दोलनका प्रतिनिधिहरू बीच अविलम्ब वार्ता हुनुपर्ने बताउनु भएको

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई