एमालेलाई सत्ताको नभई देशको चिन्ता छ : उपाध्यक्ष पौडेल


 

बुटवल । आसन्न स्थानीय तहको चुनावमा खटिएका नेता कार्यकर्ताहरूलाई निर्देशन दिंदै एमालेका उपाध्यक्ष विष्णुप्रसाद पौडेलले देश विकासको प्रष्ट खाका र योजनाको सूचि लिएर मतदाताको घरदैलोमा पुग्न आग्रह गर्नु भएको छ ।
एमालेलाई सत्ताको नभई देशको चिन्ता रहेको उल्लेख गर्दै नेता पौडेलले देश बनाउने कार्यक्रम कार्यान्वयनका निम्ति जनताबाटै चुनिएर मात्रै एमाले सरकारमा जाने प्रष्ट पार्नुभयोे । एमाले सैनामैनामा उम्मेदवार अभिमुखीकरण कार्यक्रममा बोल्दै नेता पौडेलले एमालेको नेतृत्वमा भएका कार्यहरूको सूचि र नयाँ योजनाको फेहरिस्त लिएर जनतामा जान निर्देशन दिनुभयो ।
उपाध्यक्ष पौडेलले भन्नुभयो–आसन्न स्थानीय तहको निर्वाचनमा नेकपा एमालेले शानदार जित हासिल गर्ने छ ।
नेता पौडेलले एमालेको नीति, कार्यक्रम, सरकारमा जाँदा एमालेले गर्ने कामको सबै सन्देश जनतामा पु¥याउनु आग्रह गर्दै नेता पौडेलले जनादेश एमालेकै पक्षमा आउने बताउनुभयो । प्रतिपक्ष दलविरुद्ध सत्तारुढ दलले गठबन्धन दुनियाँमा कहीँ नभएको चटक भएको उल्लेख गर्दै नेता पौडेलले चुनाव हार्ने डरले सत्ता गठबन्धनले अहिले पनि अनेक तिगडम र षड्यन्त्र गरिरहेको वताउनुभयो ।
सैनामैनामा एमालेले प्रमुखमा चित्रबहादुर कार्की, उपप्रमुखमा बिना रानालाई उम्मेदवार बनाएको छ । सैनामैनाको समृद्धिको आधार तयार पार्ने, तिनै आधारहरुलाई कार्यान्वयन गर्ने कार्यक्रम समेत बनाउने सफल र जनप्रियमेयरका रूपमा परिचित कार्कीले दोस्रो कार्यकालका लागि मेयरमा उम्मेदवारी
दिनुभएको छ । नगरपालिकाका प्रमुख, उपप्रमुख, वडा अध्यक्ष र सदस्यका उम्मेदवारहरुसँगको अभिमुखीकरण कार्यक्रममा नेता पौडेलसहित पार्टीका पोलिटब्यूरो, केन्द्रीय, प्रदेश र जिल्ला कमिटीका नेताहरूले शुभकामना दिनुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
एमालेमा प्रवेश गर्ने कसैले पनि अलपत्र पर्न पर्दैन : एमाले अध्यक्ष ओली

काठमाडौं, साउन २२ : नेकपा एकीकृत समाजवादीका केन्द्रीय लेखा आयोगका सदस्य भोला पोखरेलसहित पेशागत क्षेत्रका

समाजवादको यात्रा नेकपा (एमाले) र त्यसका अध्यक्ष केपी ओलीले मात्रै सञ्चालन गर्न सक्नेछन् :एमाले सचिव भट्टराई

काभ्रे । नेकपा (एमाले)  काभ्रेले चुनावी प्रशिक्षण शुरू गरेको छ । नेकपा (एमाले) काभ्रे जिल्ला

२०७९ साउन २२ गतेको राशिफल , कुन राशिलाई शुभ– कुनलाई अशुभ ?

मेष–आरोग्यता प्राप्ति हुनेछ । बोली र व्यक्तित्वको प्रभाव बढ्नेछ । वृष– नयाँ जिम्मेवारी हात पर्ने

शेरबहादुरको गन्तव्य म्याडम साहेव । प्रचण्डको गन्तव्य सुपुत्री । माधव नेपालको त के कुरा गरौं : एमाले अध्यक्ष ओली

भक्तपुर । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले यतिबेला सिङ्गो पार्टीपङ्तीका सम्पूर्ण क्रियाकलाप महासङ्ग्रामका

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई