महागठबन्धन राप्रपालाई ब्याक फायर, गत निर्वाचनमा एक्लै जितेको वडा यसपाली एमालेले खोस्यो


 

दमक- अघिल्लो स्थानीय तहको निर्वाचनमा एक्लाएक्लै प्रतिष्पर्धा गर्दा दमक नगरपालिकाको वडा नं १ मा एमालेलाई राप्रपाले चुनाव हराएको थियो । संयोग पनि अहिलेकै उम्मेद्वारहरु एमालेबाट हरी नेउपाने र राप्रपाबाट तारा अधिकारीबीच प्रतिष्पर्धा भएको थियो ।
त्यसबेलाको मतगणनालाई एमालेले चित्त नबुझाएर दोहोर्याएर गणना गर्नु परेको थियो । यस वडामा एमालेका हरी नेउपानेलाई राप्रपाका अधिकारीले ७ मतले पराजित गर्नुभएको थियो । नेउपानेको ८सय र अधिकारीको ८सय ७ मत आएको थियो । जम्मा ७ मतले पराजित भएर एमाले पाँचवर्ष वडाको सत्ता बाहिर थियो ।
राप्रपाले यसपाली मेयर सहित अन्य वडाहरुमा पनि आफ्नो शक्ति विस्तार गर्न भन्दै काँग्रेस र माओवादीसँग गठबन्धन गर्यो । तर सुरुवात नै खराब भयो । अर्थात गठबन्धनसँग लाग्दा भारी मतले जित्नु पर्र्नेमा उल्टै फराकिलो मतान्तरले पराजित हुनुपर्यो । आफ्नो गढ ठाउँमा काँग्रेस माओवादीको मत मिसाउदा झन् धेरै अन्तर हुनुपर्नेमा पराजित भएपछि राप्रपाले महागठबन्धन आफ्ना लागि ब्याक फायर भएको समिक्षा सुरु गरेको छ । अहिले राप्रपा ४ मतले पराजित भएको छ । मेयरमा पनि एमालेकी गीता अधिकारीसँग पछि पछि परेका राप्रपाका राम थापा एक नं वडाको चुनावी नतिजाबाट थप हतास बनेको निकटस्थहरु बताउछन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
विकासको जिम्मा म लिन्छु : अध्यक्ष ओली

आज धनुषा जिल्लाको यस तीनकौरियामा चारहजारभन्दा बढी साथीहरू विभिन्न पार्टी परित्याग गरेर नेकपा एमालेमा प्रवेश

२०७९ असोज ११ गतेको राशिफल , कुन राशिलाई शुभ– कुनलाई अशुभ ?

मेष– बाेलीवचनले काम बन्नेछ । इष्टमित्रको साथ पाईनेछ । वृष–साझेदारीको काम बन्नेछ । रसरागमा आकर्षण

विवेकशील साझाका पूर्वअध्यक्ष रवीन्द्र मिश्रको भाबुक राजीनामा पत्र

काठमाडौं । विवेकशील साझाका पूर्वअध्यक्ष रवीन्द्र मिश्रले सोमबार साँझ पार्टी अध्यक्ष समीक्षा बास्कोटासक्षम पार्टीको साधारण

आजबाट बडादशैँ सुरु, घटस्थापनाको साइत बिहान १०ः२३ बजे

बडादशैँको पहिलो दिन आज घरघरमा विधिपूर्वक दियो, कलश र गणेश स्थापनासहित घटस्थापना गरिन्छ। पूजा कोठा

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई