अवैध लागूऔषध सहित पक्राउ


काठमाडौं महानगरपालिका-२६ स्थित सडकबाट नियन्त्रित लागूऔषध बुप्रेनोर्फिन ५० एम्पुल, डाइजेपाम ४० एम्पुल,  फेनारगन ५० एम्पुल र नगद १५ हजार रुपैयाँ सहित सोही ठाउँ डेरा गरी बस्ने भक्तपुर नगरपालिका-५ ठेगाना भएका ५२ वर्षीय प्रकाशमान धौबन्जारलाई मंगलबार दिउँसो प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । लागूऔषध नियन्त्रण ब्यूरो कोटेश्वरबाट खटिएको प्रहरीले उक्त लागूऔषध सहित उनलाई पक्राउ गरेको हो । साथै उनको डेराकोठा तलासी गर्दा थप बुप्रेनोर्फिन ६० एम्पुल, डाइजेपाम ५३ एम्पुल र फेनारगन ४६ एम्पुल प्रहरीले फेला पारी बरामद गरेको छ ।

यसैगरी काठमाडौं महानगरपालिका-३२ कोटेश्वरबाट अवैध लागूऔषध खैरो हेरोइन १ सय ८० मिलिग्राम सहित सिन्धुपाल्चोक हेलम्बु गाउँपालिका-३ ठेगाना भएका २८ वर्षीय निराजन लामिछानेलाई सोमबार दिउँसो लागूऔषध नियन्त्रण ब्यूरो कोटेश्वरबाट खटिएको प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । थप अनुसन्धानको क्रममा उक्त लागूऔषध रौतहट चन्द्रपुर नगरपालिका-८ ठेगाना भएका ३८ वर्षीय समिर कुमार पोखरेल र बारा निजगढ नगरपालिका-१२ ठेगाना भएकी  सिमा पोखरेल भन्ने पम्फा बिकसँग खरिद गरेको भन्ने खुल्न आएपछि उनीहरुलाई काठमाडौं महानगरपालिका-३२ निखिलेश्वरबाट पक्राउ गरेको हो । पम्फा बिकको साथबाट थप २ सय ८० मिलिग्राम अवैध लागूऔषध हेरोइन र उनीहरुको डेराकोठाबाट नगद २ लाख २० हजार रुपैयाँ, कारोबार गरेको आईएमई रसिद ४ थान र बैंकमा रकम जम्मा गरेको भौचर २ थान प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

यसैगरी काठमाडौं, तारकेश्वर नगरपालिका-११ स्थितबाट नियन्त्रित लागूऔषध बुप्रेनोर्फिन १ सय ७७ एम्पुल, डाइजेपाम १ सय ८० एम्पुल र फेनारगन २ सय २४ एम्पुल सहित सोही ठाउँ बस्ने मोरङ विराटनगर महानगरपालिका-६ ठेगाना भएका ५२ वर्षीय सोम रायलाई शुक्रबार प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । थप अनुसन्धानको क्रममा उक्त लागूऔषध बारा कलैया उपमहागरपालिका-१२ ठेगाना भएका ३१ वर्षीय शेषनाथ महतो धानुकसँग खरिद गरेको भन्ने खुल्न आएपछि लागूऔषध नियन्त्रण ब्यूरो शाखा कार्यालय वीरगंज पर्साबाट खटिएको प्रहरीले वीरगंज महानगरपालिका-१५ प्रतिमा चोकबाट उनलाई समेत पक्राउ गरेको छ ।

धनकुटा, धनकुटा नगरपालिका-९ मुलघाटबाट करिब ९ केजी ५ सय ग्राम अवैध लागूऔषध गाँजा सहित सहिदभूमि गाउँपालिका-२ बस्ने २० वर्षीय उपेन्द्र बिसुंखेलाई बुधबार बिहान प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । छिन्ताङबाट धरानतर्फ जाँदै गरेको को.१ ज ३३२३ नम्बरको बोलेरो गाडीलाई प्रहरीले जाँच गर्ने क्रममा गाडीमा सवार उनलाई उक्त लागूऔषध सहित फेला पारी पक्राउ गरेक हो ।

यस सम्बन्धमा प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
सभामुखमा सत्ता गठबन्धनबाट एमालेका देवराज घिमिरेको मनोनयन दर्ता

काठमाडौं, माघ ४ । प्रतिनिधिसभाको सभामुखमा नेकपा एमालेका देवराज घिमिरेले मनोनयन दर्ता गर्नुभएको छ ।

शपथ लिएपछि राप्रपाका मन्त्रीहरु पशुपतिनाथ दर्शनमा

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट मन्त्री हुनु भएकाहरू राष्ट्रपति कार्यालयमा पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएपछि पशुपतिनाथ

नवनियुक्त मन्त्रीहरुले लिए सपथ

काठमाडौं, माघ ३ । नवनियुक्त मन्त्रीहरुले पद तथा गोपनीयताको सपथग्रहण गर्नुभएको छ । राष्ट्रपति भवन

सत्ता गठबन्धनको बैठक बालुवाटारमा सुरु

सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक सुरु भएको छ । मन्त्रालयको भागवण्डा टुंग्याउन सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक प्रधानमन्त्री निवास

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई