एमालेमा ३ सय ६ सदस्यीय सल्लाहकार परिषद ( कुन जिल्लाबाट को को ?)


नेकपा (एमाले) को चौथो अन्तरपार्टी निर्देशन जारी भएको छ । सो अन्तरपार्टी निर्देशनमा दशौं केन्द्रीय सल्लाहकार परिषद्को पछिल्लो विवरण समावेश छ । पार्टीको सल्लाहकार परिषद् ३०६ सदस्यीय गठन भएको छ  भने सात सदस्यीय सचिवालय रहेको छ ।

केन्द्रीय सल्लाहकार परिषद्को अध्यक्षमा अमृतकुमार बोहरा हुनुहुन्छ । उहाँको नेतृत्वमा सात सदस्यीय केन्द्रीय सचिवालय गठन गरिएको छ । सचिवालयमा गोमा देवकोटा, ज्ञानबहादुर भुजेल, डा. गोविन्द नेपाल, गोपाल शाक्य, टेकु नेपाली र गोविन्दप्रसाद कलौनी रहनुभएको छ । नामावली यसप्रकार छः

 केन्द्रीय सचिवालय

अमृतकुमार बोहरा (अध्यक्ष)         बागमती           सिन्धुपाल्चोक

गोमा देवकोटा  (उपाध्यक्ष)            बागमती           सिन्धुली

ज्ञानबहादुर भुजेल  (सचिव)           मधेश             धनुषा

डा= गोविन्द नेपाल (सदस्य)          लुम्बिनी              पाल्पा

गोपाल शाक्य  (सदस्य)              बागमती             ललितपुर

टेकु नेपाली (सदस्य)                  गण्डकी              स्याङ्जा

गोविन्दप्रसाद कलौनी (सदस्य)       सुदुरपश्चिम           कञ्चनपुर

सदस्यहरु

ओेङ्दी शेर्पा                          प्रदेश १              ताप्लेजुङ

ओमप्रसाद ओझा                     प्रदेश १              ताप्लेजुङ

टंकप्रसाद तिमिल्सिना                प्रदेश १              ताप्लेजुङ

लक्ष्मी याक्सो                          प्रदेश १              ताप्लेजुङ

अगम वान्तवा                         प्रदेश १              ईलाम

मणिकुमार लिम्बु                     प्रदेश १              इलाम

लोकनाथ सुवेदी                       प्रदेश १              इलाम

ईन्दिरा चापागाई                      प्रदेश १              झापा

उमेश उपाध्याय                       प्रदेश १              झापा

गणेश ढकाल                         प्रदेश १              झापा

डा. नारायण संग्रौला                  प्रदेश १              झापा

प्रेमप्रकाश ओली                      प्रदेश १              झापा

भीमबहादुर खवास                   प्रदेश १              झापा

मनकुमार गौतम                      प्रदेश १              झापा

यज्ञ प्रसाई                             प्रदेश १              झापा

के. आर. खम्बु                        प्रदेश १              झापा

खेमराज खरेल                        प्रदेश १              झापा

तारा सोम्याङ्या                       प्रदेश १              झापा

तेजबहादुर कन्दङ्वा                 प्रदेश १              झापा

नरेश खरेल                           प्रदेश १              झापा

रविन कोइराला                       प्रदेश १              झापा

बालकृष्ण मैनाली                     प्रदेश १              झापा

विष्णु प्रसाई                           प्रदेश १              झापा

सूर्य उप्रेती                             प्रदेश १              झापा

हरिचरण बानियाँ                      प्रदेश १              झापा

हरिचरण सिवाकोटी                  प्रदेश १              झापा

विशेश्वरा दाहाल                       प्रदेश १              झापा

ज्ञानेन्द्र ओली                          प्रदेश १              झापा

गंगादेवी डाँगी                         प्रदेश १              मोरङ

डा. दिलनाथ दंगाल                   प्रदेश १              मोरङ

देवीबहादुर घिमिरे                    प्रदेश १              मोरङ

भीम राजवंशी                         प्रदेश १              मोरङ

भुवनसिंह राई                         प्रदेश १              मोरङ

मोहनलाल सरदार                    प्रदेश १              मोरङ

सूर्यबहादुर श्रेष्ठ                        प्रदेश १              मोरङ

भागिरथा सिटौला                     प्रदेश १              मोरङ

यशोदा अधिकारी                     प्रदेश १              मोरङ

मोहन विश्वकर्मा                       प्रदेश १              सुनसरी

कुन्ता शर्मा                            प्रदेश १              सुनसरी

रमेश श्रेष्ठ                             प्रदेश १              सुनसरी

लब प्रधान                             प्रदेश १              सुनसरी

वंशी मुक्तान                          प्रदेश १              सुनसरी

नारायण कार्की                        प्रदेश १              सुनसरी

नेत्रप्रसाद गौतम                       प्रदेश १              संखुवासभा

माधव थापा                           प्रदेश १              संखुवासभा

आङदामी शेर्पा                       प्रदेश १              सोलुखुम्बु

प्रा.डा कृष्ण गडतदौला               प्रदेश १              तेह्रथुम

गोपाल गुरागाँई                       प्रदेश १              धनकुटा

प्रा.डा. ईन्दजित राई                  प्रदेश १              भोजपुर

परशुराम कार्की                       प्रदेश १              खोटाङ्ग

उत्तम राई                             प्रदेश १              ओखलढुंगा

गंगाप्रसाद यादव                      मधेश                सप्तरी

सत्यनारायण मण्डल                  मधेश                सप्तरी

नरेन्द्र -हरि_ पोख्रेल                   मधेश                सिराहा

लगनलाल चौधरी                     मधेश                सिराहा

दलप्रसाद चौधरी                      मधेश                सिराहा

धर्मनाथ यादव                         मधेश                सिराहा

धर्मशिला साह                        मधेश                सिराहा

मागेन कामत                         मधेश                सिराहा

अनिता यादव                         मधेश                धनुषा

असर्फी भिनवार यादव               मधेश                धुन्षा

गंगाराम -आनन्दराम_ यादव          मधेश                धनुषा

बलराम सुवेदी                        मधेश                धनुषा

रामआअषिश महासेठ               मधेश                धनुषा

रामचरित्र साह                        मधेश                धनुषा

यदुवंश झा                            मधेश                धनुषा

चक्रबहादुर थापा                      मधेश                धनुषा

भगवान झा                            मधेश                धनुुषा

बलबहादुर बलंपाकी                 मधेश                महोत्तरी

सरिता ढुंगाना                         मधेश                महोत्तरी

इन्द्रदेव मिश्र                          मधेश                महोत्तरी

भोजराज दाहाल                      मधेश                सर्लाही

मदन ढुंगेल                            मधेश                सर्लाही

रामाशिष साह                        मधेश                सर्लाही

सहवान खाँ                            मधेश                रौतहट

लालबाबुप्रसाद यादव                 मधेश                रौतहट

घनश्याम लम्साल                     मधेश                बारा

चक्रपाणी तिमिल्सिना                 मधेश                बारा

नज्मा खातुन                          मधेश                बारा

पलट चौधरी                           मधेश                बारा

भरतप्रसाद साह                      मधेश                बारा

कदम रसुल                           मधेश                पर्सा

ठाकुर न्यौपाने                        मधेश                पर्सा

रसिद अन्सारी                        मधेश                पर्सा

विजयकुमार सरावगी                 मधेश                पर्सा

डा.विश्वम्भर शर्मा                      मधेश                पर्सा

शंकरनाथ शर्मा                       बागमती             सिन्धुली

कमलप्रसाद दाहाल                  बागमती             सिन्धुली

केशव देवकोटा                       बागमती             सिन्धुली

भोजराज ढुंगेल                        बागमती             सिन्धुली

कमलप्रकाश सुनुवार                 बागमती             रामेछाप

राजकुमार श्रेष्ठ                        बागमती             रामेछाप

कृष्णबहादुर श्रेष्ठ                      बागमती             दोलखा

जसमाया जिरेल                       बागमती             दोलखा

जितवीर लामा                         बागमती             दोलखा

ज्योती पाण्डे                          बागमती             दोलखा

लालकुमार के.सी.                     बागमती             दोलखा

कमल श्रेष्ठ                             बागमती             सिन्धुपाल्चोक

कृष्णराज श्रेष्ठ                         बागमती             सिन्धुपाल्चोक

जगन्नाथ आचार्य                       बागमती             सिन्धुपाल्चोक

धर्मकृष्ण श्रेष्ठ                          बागमती             सिन्धुपाल्चोक

नेत्रप्रसाद दंगाल                      बागमती             सिन्धुपाल्चोक

मेघनाथ पौडेल                        बागमती             सिन्धुपाल्चोक

शीला कतिला                         बागमती             काभ्रेपलाञ्चोक

कुलचन्द्र अधिकारी                   बागमती             काभ्रेपलाञ्चोक

के.पी. बञ्जरा                           बागमती             काभ्रेपलाञ्चोक

तिर्थमाया प्रधान                       बागमती             काभ्रेपलाञ्चोक

यादव थापा                            बागमती             काभ्रेपलाञ्चोक

उद्धव सुवेदी                          बागमती             काठमाडौंै

प्रकाश अधिकारी                     बागमती             काठमाडौंै

विजयलाल श्रेष्ठ                        बागमती             काठमाडौंै

सुशिल प्याकुरेल                      बागमती             काठमाडौंै

विजयकुमार लोहिया                  बागमती             काठमाडौंै

सुरेन्द्र मानन्धर                        बागमती             काठमाडौं

मिरा ध्वजु पोखरेल                   बागमती             काठमाडौं

युवराज कार्की                        बागमती             काठमाडौं

डा.भरत प्रधान                        बागमती             काठमाडौं

डा. युवराज खतिवडा                 बागमती             काठमाडौं

गोपाल थपलिया                       बागमती             काठमाडौंं

दिव्यध्वज कार्की                      बागमती             काठमाडौंं

कमल खरेल                          बागमती             काठमाडौंँ

महेन्द्रबहादुर पाण्डे                   बागमती             काठमाडौंँ

डा. ऋतु गडतौला                     बागमती             काठमाडौंै

विष्णुराज अर्याल                      बागमती             काठमाडौंै

राजमहम्मद अन्सारी                 बागमती             काठमाडौंै

ओमदेवी मल्ल                        बागमती             ललितपुर

मिठाराम शर्मा                        बागमती             ललितपुर

सुरेन्द्र मोहन शर्मा                    बागमती             ललितपुर

रामकृष्ण कर्माचार्य                   बागमती             ललितपुर

डोरमणि पौडेल                       बागमती             मकवानपुर

बाबुराम खरेल                        बागमती             चितवन

विश्वकान्त मैनाली                     बागमती             चितवन

सिंहबहादुर गोले                      बागमती             चितवन

हरि सापकोटा                        बागमती             चितवन

तिलकचन्द्र  भट्टराई                  बागमती             चितवन

त्रिलोचन पौडेल                       बागमती             चितवन

नैनकला थापा                         बागमती             चितवन

महादेवी खतिवडा                    बागमती             चितवन

रामहरी सिलवाल                     बागमती             चितवन

लालमणी चौधरी                      बागमती             चितवन

विष्णुहरी तिमिल्सिना                 बागमती             चितवन

जगन्नाथ नेपाल                        बागमती             धादिङ

रामप्रसाद अधिकारी                  बागमती             धादिङ

अशोक घिमिरे                        बागमती             रसुवा

छेवाङ तेन्जेन लामा                  बागमती             रसुवा

सुब्बा लामा                            बागमती             रसुवा

चन्द्रा पुन                              गण्डकी              नवलपुर

चन्द्रमणी खराल                      गण्डकी              नवलपुर

दीपक अधिकारी                     गण्डकी              नवलपुर

मझिलाल थारु थनेत                  गण्डकी              नवलपुर

डा. इश्वरी अधिकारी                  गण्डकी              गोरखा

वाचस्पति देवकोटा                   गण्डकी              गोरखा

हृदयनिधी तिवारी                     गण्डकी              लमजुंग

एकबहादुर रानामगर                 गण्डकी              तनहुँ

दधिराज सुवेदी                        गण्डकी              तनहुँ

शेषमणी आचार्य                      गण्डकी              तनहुँ

विश्वबन्धु भण्डारी                     गण्डकी              तनहुँ

रबी खनाल                            गण्डकी              तनहुँ

पदमप्रसाद पौडेल                    गण्डकी              कास्की

मानबहादुर जि.सी                    गण्डकी              कास्की

सूर्य खड्का -विखर्ची_                 गण्डकी              कास्की

सोमनाथ अधिकारी प्यासी           गण्डकी              कास्की

गणेमान गुरुङ                        गण्डकी              कास्की

देवी सुवेदी                            गण्डकी              कास्की

ढाकाराम अर्याल                      गण्डकी              स्याञ्जा

डा. कृष्ण न्यौपाने                     गण्डकी              स्याङ्जा

डा. गणेशमान गुरुङ                 गण्डकी              स्याङ्जा

डा. धनबहादुर कुँवर                 गण्डकी              स्याङ्जा

त्रिलोचन ढकाल                       गण्डकी              स्याङ्जा

सीता बर्देवा                           गण्डकी              स्याङ्जा

धु्र्ब अधिकारी                       गण्डकी              स्याङ्जा

गणेश पौडेल                          गण्डकी              पर्वत

तोयानाथ चालिसे                      गण्डकी              पर्वत

विष्णुप्रसाद भट्टराई                   गण्डकी              पर्वत

देवकला भण्डारी (कलावती)        गण्डकी              पर्वत

तिलबहादुर विश्वकर्मा                 गण्डकी              बाग्लुङ

मोहनलाल शर्मा                       गण्डकी              बाग्लुङ

आनन्द शेरचन                        गण्डकी              मुस्ताङ

चन्द्रबहादुर गुरुङ                    गण्डकी              मुस्ताङ

घनश्याम कोइराला                   लुम्बिनी              नवलपरासी

खिमलाल पोखरेल                    लुम्बिनी              नवलपरासी

एकराज विश्वकर्मा                     लुम्बिनी              रुपन्देही

कपिलदेव लामिछाने                  लुम्बिनी              रुपन्देही

बुँद राना                               लुम्बिनी              रुपन्देही

राधा ज्ञवाली                           लुम्बिनी              रुपन्देही

हरिप्रसाद ज्ञवाली                     लुम्बिनी              रुपन्देही

अर्जुन ज्ञवाली                         लुम्बिनी              रुपन्देही

गुरु शर्मा                              लुम्बिनी              रुपन्देही

गोपाल भट्टराई                        लुम्बिनी              रुपन्देही

डोलाराज चापागाई                   लुम्बिनी              रुपन्देही

तेजप्रसाद कणेल                      लुम्बिनी              रुपन्देही

बालकृष्ण भट्टराई                     लुम्बिनी              रुपन्देही

यज्ञजित शाह                          लुम्बिनी              रुपन्देही

रामचन्द्र चापागाई                    लुम्बिनी              रुपन्देही

बुद्धिसागर भट्ट                        लुम्बिनी              रुपन्देही

शालिकराम पौडेल                    लुम्बिनी              रुपन्देही

दयाराम बस्याल                       लुम्बिनी              रुपन्देही

काशीराम वेलवासे                    लुम्बिनी              कपिलवस्तु

मुना ज्ञवाली                           लुम्बिनी              कपिलवस्तु

साधुराम खनाल                       लुम्बिनी              कपिलवस्तु

इन्द्रमणी पौडेल                       लुम्बिनी              कपिलवस्तु

टिकाराम अर्याल                      लुम्बिनी              कपिलवस्तु

रामलाल काफ्ले                       लुम्बिनी              कपिलवस्तु

मंगलप्रसाद गुप्ता                     लुम्बिनी              कपिलवस्तु

रोमहर्ष धिताल                        लुम्बिनी              बाँके

परमानन्द वर्मा                        लुम्बिनी              बाँके

बाबुराम गौतम                        लुम्बिनी              बाँके

गोविन्द ज्ञवाली                        लुम्बिनी              बर्दिया

चित्रबहादुर श्रेष्ठ                       लुम्बिनी              बर्दिया

ढुण्डीराज लामिछाने                  लुम्बिनी              दाङ

राममणी नेपाली                       लुम्बिनी              दाङ

शंभु गौतम                            लुम्बिनी              दाङ

नारायण आचार्य                      लुम्बिनी              दाङ्ग

बामदेव शर्मा                          लुम्बिनी              दाङ्ग

महेश चौधरी                          लुम्बिनी              दाङ्ग

शोभाराम बस्नेत                       लुम्बिनी              दाङ्ग

लालमणी शर्मा अधिकारी            लुम्बिनी              दाङ्ग

देवी पोखरेल                          लुम्बिनी              दाङ्ग

नजिर मियाँ                            लुम्बिनी              अर्घाखाँची

लक्ष्मण रायमाझी                     लुम्बिनी              अर्घाखाँची

शान्ता मानवी                         लुम्बिनी              अर्घाखाँची

डा. डिल्लीराज खनाल                लुम्बिनी              अर्घाखाँची

नरेन्द्रकुमार क्षेत्री                      लुम्बिनी              अर्घाखाँची

माधव गौतम                          लुम्बिनी              अर्घाखाँची

विष्णुकुमार अर्याल                   लुम्बिनी              अर्घाखाँची

कुलप्रसाद नेपाल                     लुम्बिनी              पाल्पा

दुर्गा खनाल                           लुम्बिनी              पाल्पा

मेघराज न्यौपाने                       लुम्बिनी              पाल्पा

हिराबहादुर के.सीं                   लुम्बिनी              प्युठान

माया ज्ञवाली                          लुम्बिनी              गुल्मी

हिमबहादुर क्षेत्री                      लुम्बिनी              गुल्मी

डिल्लिराज पन्थ                       लुम्बिनी              गुल्मी

दानबहादुर के.सी.                    लुम्बिनी              गुल्मी

निलकण्ठ गौतम                      लुम्बिनी              गुल्मी

शेरबहादुर के.सी.                     लुम्बिनी              गुल्मी

कमल श्रेष्ठ                             लुम्बिनी              गुल्मी

दिल्ली भुसाल                         लुम्बिनी              गुल्मी

रिमा नेपाली                           लुम्बिनी              रोल्पा

रुद्रमणी सुवेदी                        लुम्बिनी              रोल्पा

पृथ्वीप्रसाद रोक्का                    लुम्बिनी              रोल्पा

लक्ष्मीनारायण पुन                    लुम्बिनी              पूर्वी रुकुम

नन्दलाल शर्मा                        लुम्बिनी              रुकुुुम पूर्व

चुडामणि गौतम                       लुम्बिनी              रुकुम पुर्व

टेकुलाल गिरी                         लुम्बिनी              प्युठान

नेमबहादुर खड्का                    लुम्बिनी              प्युठान

कमला शर्मा                           कर्णाली              सूर्खेत

खगेन्द्र घर्ती                            कर्णाली              सूर्खेत

बालकृष्ण वि.सी.                      कर्णाली              सूर्खेत

बालाराम शर्मा                        कर्णाली              सुर्खेत

डिलाराम गिरी                        कर्णाली              सुर्खेत

कृष्णबहादुर हमाल                   कर्णाली              सुर्खेत

चुणामणी शर्मा                        कर्णाली              सुर्खेत

महेन्द्र प्रसाद शर्मा                    कर्णाली              सुर्खेत

हेमप्रकाश भुसाल                     कर्णाली              सुर्खेत

जिवेन्द्र देव गिरी                      कर्णाली              सुर्खेत

गोपाल नेपाली                        कर्णाली              दैलेख

नरबहादुर हमाल                     कर्णाली              दैलेख

विष्णुप्रसाद रेग्मी                      कर्णाली              दैलेख

कृष्णबहादुर शाही                    कर्णाली              जाजरकोट

गोविन्दविक्रम शाह                   कर्णाली              जाजरकोट

कालु हमाल                           कर्णाली              जाजरकोट

कृतिबहादुर चन्द                     कर्णाली              जाजरकोट

धिरबहादुर बम                       कर्णाली              कालिकोट

राजेन्द्र थापा                           कर्णाली              कालिकोट

प्रेमबहादुर सिंह                       कर्णाली              कालिकोट

खड्गबहादुर बुढा                    कर्णाली              रुकुम पश्चिम

गोविन्द केसी                          कर्णाली              रुकुम पश्चिम

गंगा महत                             कर्णाली              जुम्ला

रामशरण न्यौपाने                     कर्णाली              जुम्ला

बलबहादुर महत                      कर्णाली              जुम्ला

सोनाम छेजुंग लामा                  कर्णाली              मुगु

रामबहादुर दानी                      कर्णाली              हुम्ला

जगत बोगटी                          कर्णाली              अछाम

डिल्लीराज भट्ट                        सुदुरपश्चिम           कैलाली

दीपकप्रसाद देवकोटा                सुदुरपश्चिम           कैलाली

महेश्वर पाठक                         सुदुरपश्चिम           कैलाली

घनश्याम भट्टराई                     सुदुरपश्चिम           कैलाली

जीवन राई                             सुदुरपश्चिम           कैलाली

टीका नाथ                             सुदुरपश्चिम           कैलाली

निर्मला देवी भट्ट                      सुदुरपश्चिम           कैलाली

हरिशंकर योगी                       सुदुरपश्चिम           कैलाली

भीमबहादुर कडायत                 सुदुरपश्चिम           कैलाली

भोजराज जोशी                       सुदुरपश्चिम           कञ्चनपुर

आनन्दी पन्त                          सुदुरपश्चिम           कञ्चनपुर

नन्दलाल चटौत                       सुदुरपश्चिम           कञ्चनपुर

भक्तबहादुर अधिकारी               सुदुरपश्चिम           कञ्चनपुर

लालबहादुर विश्वकर्मा                सुदुरपश्चिम           कञ्चनपुर

हिरा सार्की                            सुदुरपश्चिम           कञ्चनपुर

रामचन्द्र नेपाल                        सुदुरपश्चिम           कञ्चनुपुर

गोकुल खनाल                         सुदुरपश्चिम           अछाम

मीनबहादुर बिष्ट                      सुदुरपश्चिम           बाजुरा

राजबहादुर गिरी                      सुदुरपश्चिम           बाजुरा

राधिका बोहरा                        सुदुरपश्चिम           बाजुरा

रंगमान शाही                          सुदुरपश्चिम           बाजुरा

कलक खड्का                        सुदुरपश्चिम           बझाङ्ग

एल.बि.रावल                           सुदुरपश्चिम           बझाङ्ग

मोहन थापा                           सुदुरपश्चिम           बैतडी

धना पहरी                             सुदुरपश्चिम           बैतडी

पदमराज जोशी                       सुदुरपश्चिम           डडेलधुरा

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
एमालेमा प्रवेश गर्ने कसैले पनि अलपत्र पर्न पर्दैन : एमाले अध्यक्ष ओली

काठमाडौं, साउन २२ : नेकपा एकीकृत समाजवादीका केन्द्रीय लेखा आयोगका सदस्य भोला पोखरेलसहित पेशागत क्षेत्रका

समाजवादको यात्रा नेकपा (एमाले) र त्यसका अध्यक्ष केपी ओलीले मात्रै सञ्चालन गर्न सक्नेछन् :एमाले सचिव भट्टराई

काभ्रे । नेकपा (एमाले)  काभ्रेले चुनावी प्रशिक्षण शुरू गरेको छ । नेकपा (एमाले) काभ्रे जिल्ला

२०७९ साउन २२ गतेको राशिफल , कुन राशिलाई शुभ– कुनलाई अशुभ ?

मेष–आरोग्यता प्राप्ति हुनेछ । बोली र व्यक्तित्वको प्रभाव बढ्नेछ । वृष– नयाँ जिम्मेवारी हात पर्ने

शेरबहादुरको गन्तव्य म्याडम साहेव । प्रचण्डको गन्तव्य सुपुत्री । माधव नेपालको त के कुरा गरौं : एमाले अध्यक्ष ओली

भक्तपुर । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले यतिबेला सिङ्गो पार्टीपङ्तीका सम्पूर्ण क्रियाकलाप महासङ्ग्रामका

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई