डा.सुरेन्द्र केसीलाई करिश्माको चेतावनी


काठमाडौ, १४ साउन– नेपाली चलचित्रकी नायिका करिश्मा मानन्धरले विश्लेषक सुरेन्द्र केसीको व्यक्तित्व अन्दाज गर्न मुस्किल भएको बताउनुभएको छ ।

बेला बेला उहाँको बोली सामाजिक सञ्जालमा बोलेको देखेपनि कहिले काही के बोल्ने गरेको पत्तो नपाएको उहाँको तर्क छ । मंगलबार सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा लामो पोष्ट गदै करिश्मा लेख्नुहुन्छ,–‘ डा. सुरेन्द्र के.सी विश्लेषक, बोलिरहनुहुन्छ , तर कहिलेकाही के बोल्नु हुन्छ के, त्यो वहाँको बोलाइको आधारमा वहाँको व्यक्तित्व आन्दाज गर्न मुस्किल जस्तो ।

हालै एउटा अन्तरवार्तामा वहाँले भन्नुभएको रहेछ कि, सिनेमाका व्यक्तिहरुले आफ्नो व्यबहार र आचरणका कारण आफुलाइ निम्न स्तरमा पारेका छन् र उदाहरण दिदा मेरो श्रीमान बिनोद जी को नाम लिनुभएको रहेछ ।

पोखरामा बिनोद जी ले वहाँलाई देखेपछि आफै गएर भेट्नु भयो रे । अनि म करिश्माको श्रीमान भन्नू भयो रे, तेस्ले बिनोद जी ले आफ्नो इज्जत घटाउनु भयो रे । वहाँले म बिनोद मानन्धर भनेर किन नचिनाएको रे । एस्ता त छन्, अनि के इज्जत हुनु रे । बिनोद मानन्धर, ईश्वर मानन्धरको इतिहास हेर्नुस् अलिकति । यदि करिश्मा के.सी ले आफ्नो जात बद्लेर करिश्मा मानन्धर गर्न सक्छ भने बिनोद जी ले म करिश्मा मानन्धरको श्रीमान भन्दा के बेइज्जत भयो ?
वहाँजस्तो व्यक्तित्वबाट मैले यो आसा गरेको थिइन् ।

जबकी, जब बिनोद जी पोखराबाट फर्किनु भयो कस्तो उत्साहित भएर भन्दै हुनुहुन्थ्यो । मैले पोखरामा डा. सुरेन्द्र केसीलाई भेटेनी ? म आफै बोल्न गए बिनोद जीले सुरेन्द्र केसीको सबै अन्तरवार्ता फलो गर्नुहुन्छ र वहाँको भनाइ मनपराउनु हुन्छ । बिनोद जी ले आफ्नो परिचय दिदा करिश्माको श्रीमान भनेकोले बिनोद जी कसरी इज्जत बिहिन हुनुभयो डा.केसी ?

जो मानिस आफू राजा जस्तो बनेर हिड्न चाहन्छ नि, उस्ले आफनो श्रीमतीलाई रानी सरहको व्यबहार गर्छ । अनि जो मानिस तपाईंको आगाडी सम्मानका साथ झुकेर बोल्न आउँछ नि त्यो उस्को कमजोरी होइन त्यो उस्को बडप्पन हुन्छ । त्यसबेला तपाई, बिनोद र मेरी छोरी कविताको युटुब कुराकानी जब मेरो छोरीले सेयर गरन ममि भन्दा मैले गरिन, त्यो कुरामा कबु म संग रिसाएको थियो । त्यो तपाईं प्रती उस्को सम्मान थियो बुझ्नुभयो ? तर त्यो कुराकानीमा मेरो परिवारको साधारणपन देखेर तपाईंको अनुहारको बेवास्ता मैले पढेकोले त्यो सेयर गरिन् । आफ्नो ज्ञानलाई दम्भ होइन, हजारौं नबलेका दियो बाल्ने ज्योती बनाउनुस ।

बिनोद मानन्धर तपाईंको तुलनामा कुनै कुरामा कम छैन । सबैभन्दा ठुलो कुरा उहाँमा मानवता छ र उहाँले तपाईंले जस्तो अरुको नचाहने जजमेन्ट गरेर अरुको बारे गलत व्याख्या गर्नुहुन्न । अब आइन्दा बोल्दा विचार गर्नुहोला । सबैले सहदैनन, हामीले तपाईंको केही खाएको छैन ।”

डा.केसीका अन्तर्वाताहरु युट्युवमा भाइरल हुने गरेका छन भने उहाँ विवादास्पद टिप्पणीहरुको लागि प्रख्यात हुनुहुन्छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस  
झण्डै दुईतिहाइ कम्युनिस्ट सरकार फुटाल्नेलाई मति बिग्रको मान्छे सप्रिन्छ कि भनेर सरकार बनाइदिए पनि काम लागेन : अध्यक्ष ओली

  अर्घाखाँची, चैत १३ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अहिले चारैतिरबाट एमालेबिरुद्ध घेराबन्दी

‘केपी बा’ युट्युब च्यानलमा हरेक महिना राजनीतिक संघर्षका संस्मरण प्रसारण हुने

काठमाडौं – नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको ‘केपी बा युट्युब च्यानल’ मा आफ्नो संस्मरणको

भैँसके आगे बीन बझाए, भैँस रहे पगराए : अध्यक्ष ओली

  काठमाडौं, चैत १० । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड नेतृत्वको

राजनीतिक अस्थिरता रहेसम्म मुलुक समृद्ध बन्दैन : मुख्यमन्त्री अधिकारी

गण्डकी – गण्डकी प्रदेश सरकारका मुख्यमन्त्री खगराज अधिकारीले युवालाई विदेश पलायन हुनबाट रोक्न देशमै रोजगारी

सूचना विभाग दर्ता नं: २५२२/७७/ ७८
 अध्यक्ष तथा सम्पादक : प्रदिप भट्टराई